„Mój T-Mobile” zastąpił dotychczasowy serwis MiBOA

29.11.2022Milena Tkaczyk

Rynek usług cyfrowych i oczekiwania klienta zmieniają się bardzo szybko. Internet to dziś dla wielu podstawowe narzędzie pracy, online robimy zakupy, załatwiamy sprawy urzędowe, w sieci korzystamy z rozrywki. Stajemy się też coraz bardziej wymagający, doceniamy dobrze zaprojektowane usługi, strony i sklepy, w których z łatwością, wręcz intuicyjnie się poruszamy. Doskonale wie o tym T-Mobile, który stawia na komfort klientów podczas codziennego korzystania z usług operatora. Choć zarządzanie fakturami, taryfami czy monitorowanie zużycia usług może nie wydawać się szczególnie atrakcyjne, to dzięki serwisowi www „Mój T-Mobile” może stać się wygodne  przyjemne.    

 

Wszystko w jednym miejscu
Serwis www „Mój T-Mobile” został oddany w ręce klientów w grudniu 2021 roku. Od początku był projektowany i rozwijany z myślą o wygodzie użytkowania i w duchu „wszystko w jednym miejscu”. T-Mobile przez cały czas zbierał o nim opinie za pomocą ankiety znajdującej się w serwisie. A od wczoraj stał się on jedynym oprócz aplikacji mobilnej narzędziem do zarządzania kontem dla klientów abonamentowych, z ofertą na kartę i dla małych firm.

Co znajdziemy w serwisie? Kluczowe funkcje „Mój T-Mobile” to:
•    zarządzanie wieloma numerami i usługami w ramach jednego konta,
•    możliwość przedłużenia umowy, zmiany taryfy, dostęp do promocyjnych ofert ( dla klientów prywatnych),
•    opłacenie salda konta lub wybranej faktury,
•    pobieranie faktur i wykazów połączeń,
•    sprawdzanie bieżących kosztów i zużycia usług,
•    informacja o posiadanej ofercie i dacie zakończenia umowy,
•    możliwość aktywowania dodatkowych usług i zarządzanie blokadami premium,
•    historia połączeń,
•    możliwość wysłania pytania i zgłoszenia problemu technicznego.

Korzystanie z serwisu nie wymaga rejestracji. Tak jak w przypadku serwisu MiBOA klient może zalogować się numerem telefonu i kodem wysyłanym SMS-em. Serwis „Mój T-Mobile” ma spójny z aplikacją mobilną design i bazuje na tym samym profilu klienta. Dodatkowo jest intuicyjny w obsłudze zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych.

Wszyscy w „Mój T-Mobile”
29 listopada wyłączyliśmy poprzedni serwis MiBOA, a jedynym aktywnym pozostanie „Mój T-Mobile”. Klienci przez rok mogli korzystać z obu platform i powoli poznawać nowe narzędzie, a także zgłaszać swoje opinie. Proces „przeprowadzki” następował stopniowo, a klienci byli na bieżąco informowani o zachodzących zmianach. 

Serwis „Mój T-Mobile” jest dostępny na stronie: https://nowymoj.t-mobile.pl/.

Wygoda, szybkość, łatwość w nawigacji – to cechy charakteryzujące serwis www „Mój T-Mobile”. Od wczoraj, to właśnie za jego pośrednictwem można zarządzać kontem dla klientów abonamentowych, z ofertą na kartę oraz małych i średnich firm. Tym samym operator zamyka dotychczasowy serwis MiBOA.

Inne artykuły

27.11.2023Adrianna Maron

eSIM dla klientów usług T-Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę

Stale rozwijamy usługi, tak by służyły naszym klientom. Dlatego teraz również klienci ofert T-Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę mogą już korzystać z eSIM. Wirtualną kartę SIM mogą zainstalować w prosty sposób,...
Czytaj więcej
23.11.2023Adrianna Maron

Black Friday w T-Mobile na kartę i Heyah na kartę – doładuj konto i zgarnij...

Sprawdzenie przepisu na świąteczne dania, poszukiwanie prezentu dla bliskiej osoby czy wieczorny relaks z serialem – jest wiele powodów, by skorzystać z internetu. I najlepiej mieć go pod ręką w smartfonie. Dlatego dobrze zadbać...
Czytaj więcej
20.11.2023Barbara Rożyńska

Kobiety w IT mają moc! T-Mobile partnerem 5. edycji Uniwersytetu Sukcesu

W branży IT lepiej radzą sobie mężczyźni? Nic bardziej mylnego! T-Mobile Polska doskonale wie, że świat innowacji jest otwarty dla każdego i tworzony przez różnorodne zespoły. Marka ogłasza właśnie partnerstwo z Uniwersytetem Sukcesu,...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.