Odbierz do 40% rabatu od T-Mobile na wybrane produkty Philips

Nasz domowy asortyment gadżetów technologicznych każdego dnia ułatwia nam życie. Dlatego dla wszystkich, którzy nie chcą zwlekać z zakupem potrzebnych urządzeń, przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy na wybrane produkty do domu. Dzięki niemu kupią oni potrzebne akcesoria marki Philips na korzystnych warunkach – nawet z 40-procentowym rabatem.

 

Ciesz się swoim wyborem
Kod zniżkowy dostępny jest w aplikacji „Mój T-Mobile” w sekcji „Benefity” od 3 do 9 listopada. Aby skorzystać ze zniżki, należy pobrać kod w aplikacji, a następnie wpisać go na stronie twojvoucher.pl i uzupełnić formularz. Na podane w nim dane (adres e-mail oraz numer telefonu) zostanie wysłany unikalny kod Philips, który będzie można wykorzystać na stronie https://dobrzezejestes.promocjemaleagd.pl/. Kod rabatowy jest jednorazowy i uprawnia do zakupu maksymalnie dwóch produktów objętych zniżką w jednym koszyku w serwisie. 

Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci abonamentowi T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix). Dostępna jest ona również dla klientów MagentaBiznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma, Data Jump ze zgodą na „Partnerzy Marketing". 

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.
 

Każdy z nas ma swoje strategie zakupowe - jedni czekają do końcówki listopada, licząc na wyprzedaże, inni przeszukują godzinami internet w poszukiwaniu perełki cenowej. A dla wszystkich klientów indywidualnych T-Mobile, którzy chcą oszczędzić trochę czasu i zakupić urządzenia Philips, np. ekspres do kawy, odkurzacz bezprzewodowy czy oczyszczacz powietrza już teraz, przygotowaliśmy do 40% rabatu na mały sprzęt AGD tej marki. Kod promocyjny można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile” od 3 do 9 listopada. 

Inne artykuły

27.11.2023Adrianna Maron

eSIM dla klientów usług T-Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę

Stale rozwijamy usługi, tak by służyły naszym klientom. Dlatego teraz również klienci ofert T-Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę mogą już korzystać z eSIM. Wirtualną kartę SIM mogą zainstalować w prosty sposób,...
Czytaj więcej
23.11.2023Adrianna Maron

Black Friday w T-Mobile na kartę i Heyah na kartę – doładuj konto i zgarnij...

Sprawdzenie przepisu na świąteczne dania, poszukiwanie prezentu dla bliskiej osoby czy wieczorny relaks z serialem – jest wiele powodów, by skorzystać z internetu. I najlepiej mieć go pod ręką w smartfonie. Dlatego dobrze zadbać...
Czytaj więcej
20.11.2023Barbara Rożyńska

Kobiety w IT mają moc! T-Mobile partnerem 5. edycji Uniwersytetu Sukcesu

W branży IT lepiej radzą sobie mężczyźni? Nic bardziej mylnego! T-Mobile Polska doskonale wie, że świat innowacji jest otwarty dla każdego i tworzony przez różnorodne zespoły. Marka ogłasza właśnie partnerstwo z Uniwersytetem Sukcesu,...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.