Nowość w T-Mobile – oferta na doładowania z telefonem!

Różnimy się od siebie, mamy odmienne potrzeby, plany i ambicje. To, co nas łączy to potrzeba pozostania w kontakcie. Nieważne czy swój pakiet internetu wykorzystujemy do pracy czy rozrywki, rozmów z najbliższymi, planowania podróży, czy nawet podboju świata – pewne jest natomiast, że bez wygodnego dostępu do sieci trudno jest nam funkcjonować. 

W T-Mobile doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wprowadzamy nową ofertę, w której czekają atrakcyjne smartfony za które klient płaci w formie doładowania konta, bez harmonogramu spłaty rat czy ryzyka wzrostu oprocentowania.
 

 

Jasne rozliczenie, duże uproszczenie
Nowa oferta została przygotowana w oparciu o lubianą przez klientów ofertę na kartę za 35 zł i czerpie ze wszystkich jej benefitów. Do proponowanego Pakietu Usług klient wybiera urządzenie, za które razem z pakietem T-Mobile będzie pobierał łączną miesięczną opłatę. Transparentność oferty pozwoli klientowi w łatwy sposób porównać cenę urządzenia z ofertami na rynku. W ofercie zostały wykorzystane wszystkie udogodnienia dostępne w taryfie Frii MIX.

A jak to działa w praktyce? Bardzo prosto, bo nowa oferta składa się z zaledwie dwóch elementów. Podstawą miesięcznego doładowania jest kwota 35 zł w całości przeznaczona na nielimitowane rozmowy, SMS-y i 40 GB internetu w technologii 5G. Drugim elementem jest opłata za telefon, a ta uzależniona jest od modelu, który wybierzemy. Może ona wynosić zaledwie dodatkowe 5 zł, jeżeli wybierzemy telefon klasyczny (wówczas miesięczne doładowanie wyniesie łącznie 40 zł) do maksymalnie 35 zł w przypadku smartfona o wartości 800-1200 zł (wysokość łączna miesięcznego doładowania to w tym przypadku 70 zł). Innymi słowy – doładowując comiesięcznie łączną kwotę opłacamy usługę oraz spłacamy telefon. Świetnym wyborem, który znajdziemy w tej ofercie będzie przygotowany we współpracy z Google T Phone 5G, który możemy mieć już za kwotę 199 zł na start w doładowaniu miesięcznym 70 zł. 

Co ważne, umowa obejmuje zaledwie 24 doładowania stałą kwotą, nie istnieje jednak żaden harmonogram rat, można więc dokonać ich spłaty szybciej, jeżeli pojawi się taka chęć. W ofercie dostępny jest wachlarz telefonów, w tym telefony z dostępem do sieci 5G oraz akcesoriów typu smart watch w atrakcyjnych cenach.

Dla osób przenoszących numer do T-Mobile przygotowaliśmy niespodziankę – nawet 4 miesiące korzystania z oferty bez opłat, aż do czasu przeniesienia numeru.

Bonusy na cały rok
Dobrego internetu nigdy za wiele, dlatego w ramach nowej oferty przygotowaliśmy dodatkowy bonus. Oprócz nielimitowanych rozmów i SMS-ów oraz 40 GB w ofercie, na klientów czeka super bonus – „Rok internetu za darmo”, czyli 1200 GB przez 365 dni (12 pakietów po 100 GB). Gigabajty z oferty kumulują się a klient może z nich skorzystać do końca umowy terminowej. Usługa jest dostępna w aplikacji Mój T-Mobile w ciągu 31 dni od podpisania umowy lub aneksu w nowej ofercie.

Happy BOX-y dla dzieci! 
Dodatkowo dla najmłodszych na zbliżające się mikołajki i gwiazdkę dostępne są zestawy Happy BOX – gotowe świąteczne prezenty!

W zestawach prezentowych Happy BOX do wybranego smartfonu realme C31, Oppo A17, T Phone 5G lub nowości Samsung Galaxy A04s najmłodsi otrzymają gadżety z idolką dzieciaków – Nelą Małą Reporterką, czyli najnowszą książkę o fascynującej Amazonii – „Nela i wrota do Amazonii” oraz kolorową maskotkę tukana tęczodziobego. To doskonały pomysł dla rodziców poszukujących gwiazdkowego prezentu dla dzieci! Więcej o zestawach Neli można znaleźć na tej stronie.

Nowe oferty zastąpią wszystkie obecne oferty MIX, które 1 grudnia zostaną wycofane ze sprzedaży.
Więcej informacji można znaleźć na stronie na stronie T-Mobile w zakładce Oferta/Na doładowania z telefonem
 

Dla osób, które cenią sobie swobodę i brak formalności, T-Mobile przygotował ofertę na doładowania z telefonem. Łączy ona w sobie usługi takie jak w ofercie na kartę, czyli połączenia głosowe, SMS-y i internet w 5G, oraz szeroki wybór smartfonów, za które płacimy poprzez doładowanie konta. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy zawsze chcą być w kontakcie lub… już teraz poszukują mikołajkowego prezentu dla najbliższych.

Inne artykuły

28.09.2023Adrianna Maron

Odlotowa oferta w T-Mobile – magentowy operator łączy siły z Red Bull MOBILE!

Myślisz, że wszystko w świecie technologii mobilnych już było? No to zapinaj pasy – ta oferta może sprawić, że totalnie odlecisz! Co powiesz na bezkonkurencyjną jakość i zasięg T-Mobile poszerzone o niezwykłą swobodę Red Bull MOBILE?...
Czytaj więcej
28.09.2023Barbara Rożyńska

Finał Akcji Sprzątania Świata za nami – w strefie T-Mobile zebraliśmy 134...

W jaki sposób za jednym zamachem zrobić porządki w domu i przyczynić się do obniżenia poziomu zaśmiecenia świata? Przekonali się o tym wszyscy, którzy zanurkowali w swoich szufladach, by wyciągnąć z nich stare, nieużywane już...
Czytaj więcej
25.09.2023Adrianna Maron

12 miesięcy za 0 zł w niezawodnej ofercie Magenta Biznes od T-Mobile

W T-Mobile wiemy, jak ważne dla przedsiębiorców jest to, aby móc korzystać z niezawodnego, szybkiego dostępu do sieci – i my im to dowozimy!  Teraz w ramach oferty MagentaBIZNES nasi klienci biznesowi mogą liczyć na...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.