Odbierz od T-Mobile do 60% rabatu na zakupy w sklepie LABOTIGA.pl

W gąszczu propozycji prezentowych czasem ciężko zdecydować się na tę najlepszą dla osób bliskich naszemu sercu. Rozwiązaniem, które sprawdzi się zarówno dla rodziców, partnera, dziecka czy przyjaciółki jest książka. Dla każdego, kto chciałby zaopatrzyć więc kogoś bliskiego w ciekawe pozycje książkowe lub ebooki, w T-Mobile przygotowaliśmy do 60% na zakupy w sklepie internetowym LABOTIGA.pl. Można tam znaleźć publikacje dotyczące różnych dziedzin sportowych, więc z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego. 

 

Wybierz idealną książkę, ebook lub gadżet 
Prezent będzie dostępny w aplikacji „Mój T-Mobile” w sekcji  „Benefity” od 8 grudnia aż do 1 lutego 2023 r. Każdy użytkownik będzie miał więc wystarczająco dużo czasu, aby wybrać idealną książkę czy ebooka. Aby skorzystać z rabatu, należy podczas zakupów wpisać pobrany z aplikacji kod na stronie https://www.labotiga.pl/. Kod może zostać wykorzystany także na rzeczy już przecenione, ale nie łączy się z innymi kodami promocyjnymi.

Z oferty mogą skorzystać klienci abonamentowi T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix). Dostępna jest ona również dla klientów MagentaBiznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma, Data Jump ze zgodą na „Partnerzy Marketing”. 

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.
 

Grudzień to intensywny czas poszukiwania podarunków, które wywołają uśmiech na twarzach naszych bliskich. Dla tych, którzy chcieliby wybrać wyjątkową książkę, ebooka lub gadżet, w T-Mobile przygotowaliśmy do 60% rabatu na zakupy w sklepie internetowym LABOTIGA.pl. Prezent można odebrać od 8 grudnia 2022 r. aż do 1 lutego 2023 r. w aplikacji „Mój T-Mobile".

Inne artykuły

27.11.2023Adrianna Maron

eSIM dla klientów usług T-Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę

Stale rozwijamy usługi, tak by służyły naszym klientom. Dlatego teraz również klienci ofert T-Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę mogą już korzystać z eSIM. Wirtualną kartę SIM mogą zainstalować w prosty sposób,...
Czytaj więcej
23.11.2023Adrianna Maron

Black Friday w T-Mobile na kartę i Heyah na kartę – doładuj konto i zgarnij...

Sprawdzenie przepisu na świąteczne dania, poszukiwanie prezentu dla bliskiej osoby czy wieczorny relaks z serialem – jest wiele powodów, by skorzystać z internetu. I najlepiej mieć go pod ręką w smartfonie. Dlatego dobrze zadbać...
Czytaj więcej
20.11.2023Barbara Rożyńska

Kobiety w IT mają moc! T-Mobile partnerem 5. edycji Uniwersytetu Sukcesu

W branży IT lepiej radzą sobie mężczyźni? Nic bardziej mylnego! T-Mobile Polska doskonale wie, że świat innowacji jest otwarty dla każdego i tworzony przez różnorodne zespoły. Marka ogłasza właśnie partnerstwo z Uniwersytetem Sukcesu,...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.