Dobrze być w T-Mobile! W naszej apce klienci znajdą „Bonusy od serca” przez cały rok

28.02.2023Milena Tkaczyk

Wręczanie upominków to dowód troski i dbałości o drugą osobę – z tym przecież kojarzą nam się ważne święta lub urodziny. Ale czy to znaczy, że uczucia należy okazywać wyłącznie kilka razy do roku? Absolutnie nie! Chociaż i na takie okazje jesteśmy przygotowani. W T-Mobile chcemy sprawiać radość naszym klientom cały czas i w ten sposób podziękować im za to, że są z nami. Mamy w tym już niemałe doświadczenie. Teraz jednak idziemy o krok dalej i rozbudowujemy naszą akcję doceniania klientów. W ramach promocji „Bonusy od serca” przygotowaliśmy jeszcze więcej atrakcji i indywidualnych ofert. W aplikacji „Mój T-Mobile”, w zakładce „Benefity” na klientów będą czekać różnorodne bonusy, takie jak: zniżki na urządzenia oraz akcesoria do smartfonów,  bezpłatny, nielimitowany internet przez 14 dni, czy też specjalne oferty, które stworzyliśmy we współpracy z naszymi partnerami – doskonale znanymi i lubianymi markami, oferujący produkty oraz usługi z kategorii: zakupy, moda, podróże lub dom. Wśród tylu różnych bonusów z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. I o to właśnie nam chodzi! Wystarczy mieć zainstalowaną aplikację „Mój T-Mobile”. 

 

Nawet do 1000 zł w kieszeni – rabat na urządzenia
Podpisanie nowej umowy to świetny moment na wymianę telefonu, a z naszym nowym rabatem to także świetna okazja na oszczędność. Indywidualni klienci abonamentowi, którzy do 15 kwietnia podpiszą z nami nową umowę na jedną z taryf z nielimitowanym internetem, otrzymają do 1000 zł rabatu na nowe urządzenie (zakup w ramach 24 miesięcznych rat). Jak skorzystać z tej promocji? Wystarczy odebrać unikalny kod w aplikacji „Mój T-Mobile” i wykorzystać go w dowolnym kanale sprzedaży – podając go sprzedawcy przed zawarciem umowy, czy wpisując w specjalną rubrykę przy zakupie online. Ze zniżki mogą skorzystać wszyscy nasi klienci, również ci, którzy zechcą dołączyć do naszej sieci. 

Telefon dostosowany do Twoich potrzeb
Gdy już staniemy się szczęśliwymi posiadaczami wymarzonego smartfona, warto zadbać o jego ochronę lub po prostu go spersonalizować. Pęknięty ekran czy obudowa nowego telefonu potrafią niemal złamać serce, więc w trosce o dobre samopoczucie klientów i trwałość urządzeń, przygotowaliśmy jeszcze jeden „Bonus od serca” – zestaw dwóch folii na telefon (w wariancie anticrash na ekran oraz ochronnym na tył obudowy, który dostępny jest w 5 wzorach) w cenie 59 zł. Ze zniżki skorzystać mogą wszyscy klienci indywidualni (abonamentowi oraz użytkownicy opcji na kartę) i biznesowi, korzystający z taryf Magenta Biznes lub Jump proFirma. Przysługujący kod rabatowy dostępny będzie w aplikacji „Mój T-Mobile” w sekcji „Benefity”. Skorzystanie z opcji zabezpieczenia i spersonalizowania telefonu możliwe jest jedynie w salonach T-Mobile wyposażonych w odpowiednie plotery – ich pełna lista dostępna jest na stronie https://www.mydevia.pl/mapa-punktow/. 

Nielimitowany internet – by szaleć online bez ograniczeń
Jako pierwsi na polskim rynku wprowadziliśmy do oferty nielimitowany internet w świetnej jakości – chętnie się nim podzielimy z klientami indywidualnymi na kartę, abonamentowymi oraz biznesowymi, korzystającymi z taryf Magenta Biznes lub Jump proFirma. To będzie doskonała okazja, by sprawdzić, jak dobrze jest, gdy nie trzeba martwić się o gigabajty. W ramach prezentu klienci otrzymają dostęp do darmowego internetu bez limitu pobieranych danych czy prędkości aż przez 14 dni. Bonus można w kilka chwil aktywować jednorazowo w aplikacji „Mój T-Mobile” w sekcji „Benefity” w terminie do 15.04.2023.

Opisane powyżej „Bonusy od serca” (zniżki na urządzenia oraz akcesoria do smartfonów, czy nielimitowany internet) dostępne są dla klientów od 1 marca do 15 kwietnia br. Z kolei oferty partnerskie, stworzone we współpracy z innymi markami, aktualizowane są na bieżąco. Oprócz już obecnych bonusów, dochodzić będą nowe promocje, dlatego warto odwiedzać zakładkę „Benefity” w aplikacji „Mój T-Mobile”. Tak, by nie przegapić wyjątkowych okazji. 

Kliknij w serduszko

Akcję „Bonusy od serca” promować będzie spot reklamowy, który w zabawny sposób pokazuje, że z aplikacją „Mój T-Mobile” możemy więcej.Kampania reklamowa prowadzona będzie w telewizji, internecie i social mediach, a także na outdoorze.

Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką i Customer Experience przy wsparciu agencji PZL. Działania reklamowe w internecie poprowadzi VMLY&R, zaś za zakup mediów odpowiedzialny jest Mindshare.

Więcej informacji na temat akcji „Bonusy od serca”, a także regulaminy każdej z promocji dostępne są na tej stronie, a także w aplikacji „Mój T-Mobile”. 
 

Sieć, która stawia tylko na nowych klientów, a na upominki można liczyć jedynie w momencie podpisywania umowy? To nie T-Mobile! W naszej sieci z sercem podchodzimy do każdego klienta i to przez cały czas. Dlatego uruchamiamy akcję „Bonusy od serca”, w ramach której od marca na naszych użytkowników w aplikacji „Mój T-Mobile” czekać będzie wiele niespodzianek, m.in. rabat na urządzenia, zniżki na akcesoria, czy też bezpłatny dostęp do nielimitowanego internetu aż przez 2 tygodnie. Nie zabraknie również ofert partnerskich, stworzonych we współpracy ze znanymi i cenionymi markami z różnych branży! 

Inne artykuły

27.09.2023Adrianna Maron

Odlotowa oferta w T-Mobile – magentowy operator łączy siły z Red Bull MOBILE!

Myślisz, że wszystko w świecie technologii mobilnych już było? No to zapinaj pasy – ta oferta może sprawić, że totalnie odlecisz! Co powiesz na bezkonkurencyjną jakość i zasięg T-Mobile poszerzone o niezwykłą swobodę Red Bull MOBILE?...
Czytaj więcej
27.09.2023Barbara Rożyńska

Finał Akcji Sprzątania Świata za nami – w strefie T-Mobile zebraliśmy 134...

W jaki sposób za jednym zamachem zrobić porządki w domu i przyczynić się do obniżenia poziomu zaśmiecenia świata? Przekonali się o tym wszyscy, którzy zanurkowali w swoich szufladach, by wyciągnąć z nich stare, nieużywane już...
Czytaj więcej
24.09.2023Adrianna Maron

12 miesięcy za 0 zł w niezawodnej ofercie Magenta Biznes od T-Mobile

W T-Mobile wiemy, jak ważne dla przedsiębiorców jest to, aby móc korzystać z niezawodnego, szybkiego dostępu do sieci – i my im to dowozimy!  Teraz w ramach oferty MagentaBIZNES nasi klienci biznesowi mogą liczyć na...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.