Odbierz 60 dni bezpłatnego dostępu do BookBeat w kolejnej odsłonie „Bonusów od serca” T-Mobile

20.04.2023Milena Tkaczyk

Dzięki platformom subskrypcyjnym ulubione gatunki literackie mogą towarzyszyć nam na niemal każdym etapie dnia pod różnymi postaciami: na czytniku, w słuchawkach czy w głośnikach samochodu. Wiosną to szczególnie wygodne, gdy coraz więcej czasu spędzamy poza domem. Z tego powodu przygotowaliśmy w T-Mobile specjalny prezent – kod pozwalający na 60-dniowy dostęp do zasobów aplikacji BookBeat w abonamencie Basic. To kolejna odsłona akcji „Bonusy od serca”, w ramach której razem z partnerami tworzymy  specjalne oferty dla klientów T-Mobile w podziękowaniu za to, że są z nami.

 

Książka na wyciągnięcie smartfona
Jak odebrać prezent? Wystarczy w zalogować się do aplikacji „Mój T-Mobile” i wybrać sekcję „Benefity”. Zamieszczony tam kod można wykorzystać, klikając opcję „Przejdź do realizacji”. Przeniesie nas ona na stronę bookbeat.pl, na której należy uzupełnić dane, zaakceptować regulamin serwisu i podać kod rabatowy. Z prezentu mogą skorzystać użytkownicy, którzy nie byli dotąd zarejestrowani w serwisie BookBeat. Kod będzie dostępny od 20 kwietnia do 3 maja, natomiast na jego wykorzystanie jest nieco więcej czasu – do 5 maja do końca dnia. Po okresie promocyjnym subskrypcja będzie kontynuowana automatycznie zgodnie z cennikiem BookBeat, jednak jeśli zrezygnujemy z niej przed tym terminem, nie poniesiemy opłat.

Więcej informacji na temat akcji „Bonusy od serca”, a także regulaminy każdej z promocji dostępne są na tej stronie oraz w aplikacji „Mój T-Mobile”. 
 

Kiedy wiosna jest już w rozkwicie, dojrzewają także związane z nią plany. Wiele z nich umila piękna aura pogodowa, a najlepiej uzupełnia – wciągająca lektura. Dlatego, z okazji Światowego Dnia Książki, już od 20 kwietnia klienci T-Mobile mogą odebrać kod pozwalający na 60-dniowy, bezpłatny dostęp do aplikacji BookBeat z biblioteką audiobooków i ebooków. Z prezentu można skorzystać w aplikacji „Mój T-Mobile” do 3 maja.

Inne artykuły

23.05.2024Adrianna Maron

Nowe modele T Phone 2 5G oraz T Phone 2 Pro 5G właśnie trafiły do sprzedaży

Dzięki sieci 5G możemy doświadczać BARDZIEJ – pozostawać w bliskim, niezakłóconym kontakcie z rodziną i przyjaciółmi, poznać nowy wymiar rozrywki czy przeżywać i utrwalać niezwykłe chwile. Teraz, z kolejną generacją urządzeń z...
Czytaj więcej
23.05.2024Mateusz Marciniak

To lato będziesz wspominać #BARDZIEJ dzięki atrakcjom z Magenta Moments!

Zbliżające się lato oznacza wiele wspaniałych festiwali, koncertów i wyjazdów. A ponieważ w T-Mobile chcemy dawać naszym klientom najlepsze doświadczenia, w ramach programu Magenta Moments przygotowaliśmy dla nich trzy naprawdę...
Czytaj więcej
22.05.2024Marta Kosińska

Serwujemy najlepsze emocje! T-Mobile Partnerem Głównym LOTTO PZT Polish Tour.

Tenis łączy i wyzwala w nas niezwykle pozytywne uczucia! W T-Mobile serwujemy najlepsze emocje, chcemy być BLIŻEJ ludzi i pozwalać im przeżywać BARDZIEJ wyjątkowe chwile. A te już niedługo – w czerwcu rusza pierwszy z 14...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.