Pierwsza taka oferta na rynku – Heyah na kartę wprowadza nielimitowane połączenia do Ukrainy!

28.04.2023Milena Tkaczyk

W ofercie Heyah na kartę od lat tworzymy rozwiązania skierowane również do osób z Ukrainy, a od początku wojny staramy się na ich potrzeby odpowiadać jeszcze pełniej, proponując oferty, które łączą w sobie wszystkie najważniejsze usługi w świetnej jakości i cenie. Wiemy, jak ważny jest stały dostęp do informacji i nieograniczony kontakt z bliskimi. Dlatego już od 28 kwietnia dostępna jest najnowsza odsłona oferty Heyah na kartę i to w wydaniu, jakiego na polskim rynku jeszcze nie było!

L jak limitów brak, czyli rozmawiaj do woli

Czas szybko leci, gdy rozmawia się z bliskimi, więc nie warto się ograniczać! Z Heyah nie ma zresztą takiej potrzeby – w najnowszej wersji pakietu L za 55 PLN, co 30 dni otrzymamy nielimitowaną możliwość połączeń do wszystkich operatorów działających w Ukrainie (Vodafone, Kyivstar i Lifecell). Ale oczywiście na tym nie koniec – co miesiąc do dyspozycji czeka imponujący pakiet 100 GB internetu, który można dodatkowo powiększyć! Na start dodajemy bowiem aż 500 gigabajtów ekstra, które można dowolnie wykorzystać do końca roku. Wystarczy tylko kilka kliknięć w aplikacji Moja Heyah, by uzyskać bonus i gotowe! To jednak w dalszym ciągu nie koniec prezentów od nas – co miesiąc każdy z użytkowników ma możliwość zrealizowania aż 5 w pełni darmowych przelewów zagranicznych z myRia w bankomatach Euronet.

A do tego oferujemy oczywiście również nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y na terenie Polski. Dzięki temu w jednym pakiecie otrzymujemy możliwość swobodnych rozmów z rodziną i przyjaciółmi w Ukrainie, ogromne paczki danych, które wykorzystać możemy na rozrywkę i dostęp do informacji, a także bezpłatne przekazy pieniężne. Co ważne, skorzystanie z pakietu L wydłuża ważność konta aż do 12 miesięcy.

 

Dużo za niedużo, czyli 70 GB i 2000 minut do Ukrainy

A może ogromne pakiety danych lub nielimitowane rozmowy nie są potrzebne? Dla tych, którzy z sieci korzystają nieco mniej, ale nadal lubią gawędzić przez telefon lub na smartfonie obejrzeć ulubiony serial, również przygotowaliśmy świetny pakiet. Opcja M w Heyah na kartę gwarantuje 70 GB internetu co 30 dni oraz aż 2000 minut połączeń do Ukrainy, czyli ponad godzinę dziennie! Korzystając z tej opcji mamy również do dyspozycji 5 bezpłatnych przelewów zagranicznych z myRia w bankomatach Euronet. Podobnie jak w przypadku pakietu L, także wariant M daje możliwość powiększenia pakietu danych o 500 GB ekstra do wykorzystania do końca roku! I oczywiście jak zawsze w Heyah, wszystkie rozmowy, SMS-y oraz MMS-y w kraju pozostają bezpłatne.

Pakiet na miarę potrzeb

Różne potrzeby wymagają różnych ofert, dlatego w ramach oferty Heyah na kartę tworzymy różne pakiety, aby każdy znalazł coś dla siebie. Dla osób, które szukają rozwiązań przystępnych cenowo, przygotowaliśmy pakiety S oraz XS. Pierwszy, dostępny w cenie 35 zł co 30 dni zapewnia 1000 bezpłatnych minut do Ukrainy, 55 GB (oraz dostęp do bonusu 500 GB do końca roku), a także 5 bezpłatnych przelewów zagranicznych z myRia oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y na terenie Polski. Wariant XS w cenie 30 zł co 30 dni to z kolei 40 GB internetu oraz darmowe połączenia i wiadomości w Polsce.

Szczegółowe informacje o ofercie dostępne są na stronie www.heyah.pl po polsku oraz www.heyah.pl/ua/ po ukraińsku.

Lubimy zaskakiwać naszych klientów prezentami i tworzyć oferty, jakich jeszcze nie było na rynku. Tym razem mamy zupełnie nową propozycję dla klientów Heyah na kartę – z dużymi paczkami internetu, darmowymi bonusami oraz – po raz pierwszy na polskim rynku – z całkowicie nielimitowanymi połączeniami do Ukrainy w pakiecie L! A to wszystko za 55 zł w ofercie, która jest dostępna od 28 kwietnia.

Inne artykuły

5.06.2024Adrianna Maron

To lato będziesz wspominać – baw się z T-Mobile Polska podczas Tauron Nowa...

Nic tak nie pozostaje w pamięci na lata, jak wspaniałe przeżycia związane z muzyką i festiwalami. Dlatego Grupa Deutsche Telekom zaprasza w ramach nowej, letniej kampanii „The Summer to Remember” na wiele niezapomnianych wydarzeń...
Czytaj więcej
4.06.2024Mateusz Marciniak

Mistrzowskie Rozgrywki z Magenta Moments

Wielkimi krokami zbliżają się europejskie mistrzostwa w piłce nożnej. Niewątpliwie wśród naszych klientów znajdują się ogromni fani tego sportu! A skoro w T-Mobile chcemy dawać naszym użytkownikom tylko najlepsze doświadczenia, to w...
Czytaj więcej
4.06.2024Aleksandra Rogatka-Lipińska

T-Mobile nagrodzony prestiżowymi tytułami Superbrands i Business Superbrands...

18. edycja plebiscytu Superbrands została rozstrzygnięta, a do T-Mobile powędrowały, aż dwa prestiżowe tytuły! Wyróżnienia przyznawane przez szerokie grono konsumentów, jury złożone z 40 ekspertów branżowych oraz...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.