Sprawdź, jak dobrze jest w T-Mobile, nie zmieniając swojego operatora – darmowe testy internetu T-Mobile dzięki e-SIM już dostępne

25.04.2023Milena Tkaczyk

Według rankingów SpeedTest.pl T-Mobile wielokrotnie zajmował pozycję lidera w kategorii prędkości internetu mobilnego. Teraz każdy może się przekonać, czy faktycznie internet od magentowego operatora działa tak dobrze, że nie chce się z niego rezygnować. To pierwsza taka usługa na polskim rynku –użytkownik nie musi zmieniać swojego operatora, aby cieszyć się nielimitowanym internetem w T-Mobile i działać bez ograniczeń już od dzisiaj.

 

Prosto, wygodnie i bez zobowiązań
Każdy, kto posiada smartfon obsługujący standard e-SIM, może sprawdzić jakość usług T-Mobile i zrobi to w prosty, szybki oraz bezpieczny sposób właśnie za pomocą karty e-SIM. Jak to działa? Użytkownik, który chciałby bezpłatnie przez 90 dni korzystać z nielimitowanych pakietów danych na terenie Polski, musi po prostu zamówić kartę e-SIM od T-Mobile z dostępem do internetu. Dzięki temu otrzymuje dostęp do sieci 5G T-Mobile i korzysta z nielimitowanego internetu wszędzie tam, gdzie tego potrzebuje.  

Ponadto na tę usługę nie trzeba podpisywać żadnej umowy – z oferty można korzystać przez 3 miesiące, a potem zdecydować, czy chce się kontynuować przygodę z T-Mobile.

Szczegółowe informacje na temat usługi dostępne są na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/wirtualna-karta-sim.
 

Od dziś, po raz pierwszy w Polsce, użytkownicy innych sieci mają okazję, aby przetestować nielimitowany internet mobilny od T-Mobile, nie zmieniając swojego obecnego operatora. Dzięki wyjątkowej propozycji, która dostępna jest już od dzisiaj, mogą aż przez 90 dni korzystać z naszej usługi bezpłatnie dzięki karcie e-SIM.

Inne artykuły

23.05.2024Adrianna Maron

Nowe modele T Phone 2 5G oraz T Phone 2 Pro 5G właśnie trafiły do sprzedaży

Dzięki sieci 5G możemy doświadczać BARDZIEJ – pozostawać w bliskim, niezakłóconym kontakcie z rodziną i przyjaciółmi, poznać nowy wymiar rozrywki czy przeżywać i utrwalać niezwykłe chwile. Teraz, z kolejną generacją urządzeń z...
Czytaj więcej
23.05.2024Mateusz Marciniak

To lato będziesz wspominać #BARDZIEJ dzięki atrakcjom z Magenta Moments!

Zbliżające się lato oznacza wiele wspaniałych festiwali, koncertów i wyjazdów. A ponieważ w T-Mobile chcemy dawać naszym klientom najlepsze doświadczenia, w ramach programu Magenta Moments przygotowaliśmy dla nich trzy naprawdę...
Czytaj więcej
22.05.2024Marta Kosińska

Serwujemy najlepsze emocje! T-Mobile Partnerem Głównym LOTTO PZT Polish Tour.

Tenis łączy i wyzwala w nas niezwykle pozytywne uczucia! W T-Mobile serwujemy najlepsze emocje, chcemy być BLIŻEJ ludzi i pozwalać im przeżywać BARDZIEJ wyjątkowe chwile. A te już niedługo – w czerwcu rusza pierwszy z 14...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.