T-Mobile z nową kampanią promującą internet tak dobry, że go nie oddasz. Teraz z możliwością testowania przez 30 dni

28.04.2023Milena Tkaczyk

W T‑Mobile działamy tak, że oferujemy klientom świetnej jakości internet. O tym, na jak wiele sposobów można go sprawdzić, opowiada nasz najnowszy spot reklamowy. W materiale, wraz z babcią i jej nastoletnią wnuczką, odkrywamy możliwości magentowej sieci, która sprawdza się w każdej codziennej sytuacji np. podczas spaceru, relacji na żywo czy wirtualnej gry. Internet od T‑Mobile to gwarancja jakości, której nie sposób nie pokochać. Kto raz spróbuje, nie będzie chciał go już oddać. Zgodnie z przekazem piosenki zespołu Queen, który śpiewa w soundtracku spotu „Don’t stop me now”, z nielimitowanym internetem, który oferujemy w T-Mobile, trudno się zatrzymać!

 

Tej wiosny sprawdzenie, jak działają usługi T‑Mobile, jest prostsze niż kiedykolwiek. Klienci dołączający do T‑Mobile mogą testować naszą sieć przez 30 dni. Jeśli w ciągu tych 30 dni będą chcieli zrezygnować z usług naszej firmy, zwrócimy im poniesione koszty. Wierzymy jednak, że jakość naszej sieci przekona wielu klientów, dlatego jeśli zdecydują się oni z nami zostać, otrzymają w prezencie nawet do 9 miesięcy abonamentu za 0 zł.

 

Po raz pierwszy w Polsce przetestujesz sieć bez zmiany operatora

Do dyspozycji osób zainteresowanych usługami T‑Mobile oddaliśmy szeroki wachlarz usług. Osoby spoza sieci T‑Mobile – po raz pierwszy w Polsce – nie muszą zmieniać operatora, by przetestować nasz nielimitowany internet. Mogą sprawdzić go bezpłatnie, bez wychodzenia z domu, bez żadnych zobowiązań, za pomocą karty e-SIM.

Rozkwit wiosennych ofert

W ramach promocyjnych ofert dostępna jest również usługa Magenta Dom z telewizją, najszybszym internetem światłowodowym do 900 MB/s i abonamentem komórkowym za 0 zł przez nawet 9 miesięcy dla klientów przenoszących numer. Na taki sam maksymalny okres bezpłatnego abonamentu mogą liczyć ponadto osoby, które przenosząc numer do T‑Mobile postawią na abonament komórkowy „L Nielimitowana”. Z okazji wiosennej promocji dla tych, którzy wybiorą wersje abonamentową „L Nielimitowana”, przygotowaliśmy również dodatkową kartę z 50 GB internetu do wykorzystania np. w laptopie, tablecie, smartwatchu czy routerze. Przez 30 dni użytkowanie karty jest bezpłatne, a jeśli w kolejnych miesiącach jej posiadacz lub posiadaczka nie będą z niej korzystać, nie poniosą żadnych opłat.

Promocja objęła także internet domowy T‑Mobile – i w tym wypadku klienci mogą liczyć na 6 miesięcy usługi za 0 zł w technologii światłowodowej. A jeśli nie mają do niej dostępu – w oparciu o LTE/5G.

Kampania o testowaniu jakości sieci obejmuje spoty telewizyjne, outdoor, a także działania w internecie i social mediach. Jej koncepcja została stworzona przez agencję PZL oraz Departament Zarządzania Marką i Customer Experience. Działania reklamowe w internecie poprowadzi VMLY&R. Materiały do sklepów opracowało ARC (Grupa Publicis). Zakupem mediów zajął się Mindshare.

Wszystkie informacje dotyczące oferty wiosennej dostępne są na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/internet-tak-dobry.

Pogoda za oknem coraz częściej zachęca do tego, by działać na 100%. Dobrze się więc składa, bo w T-Mobile mamy technologię, z którą nie trzeba się ograniczać. Dołącz do magentowej sieci i rozmawiaj, streamuj, graj, dziel się tym, co ważne dzięki internetowi za 0 zł nawet przez 9 miesięcy! Masz też możliwość testowania naszych usług przez 30 dni, by na własnej skórze przekonać się, że warto być w T-Mobile!

Inne artykuły

14.06.2024Adrianna Maron

Rewolucja w roamingu! T-Mobile obniża ceny usług na świecie w strefach 1B i 2

Podróże poza Unię Europejską kojarzą się z szukaniem hotelowego wi-fi, kupowaniem kart SIM zagranicznych operatorów i obawą przed wysokim rachunkiem za telefon? W T-Mobile udowadniamy, że nie musi tak...
Czytaj więcej
11.06.2024Mateusz Marciniak

T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne projekty i podejmujemy liczne inicjatywny, aby wspierać ich w rozwoju i pomagać...
Czytaj więcej
5.06.2024Adrianna Maron

To lato będziesz wspominać – baw się z T-Mobile Polska podczas Tauron Nowa...

Nic tak nie pozostaje w pamięci na lata, jak wspaniałe przeżycia związane z muzyką i festiwalami. Dlatego Grupa Deutsche Telekom zaprasza w ramach nowej, letniej kampanii „The Summer to Remember” na wiele niezapomnianych wydarzeń...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.