Wybierz Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G w T-Mobile i zgarnij Xiaomi Redmi 9AT w prezencie

18.04.2023Milena Tkaczyk

Kwiecień to zdecydowanie miesiąc promocji na wybrane urządzenia dostępne w T-Mobile. Tym razem w ramach specjalnej oferty od 18 do 30 kwietnia decydując się na Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G, klienci otrzymają telefon Xiaomi Redmi 9AT w prezencie. A dlaczego warto wybrać właśnie ten model? Wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,67 cala i rozdzielczości 1080 x 2400 pikseli, odświeżanie obrazu z częstotliwością do 120 Hz oraz wytrzymały akumulator o pojemności 5000 mAh z szybkim ładowaniem o mocy do 67 W, a do tego system Android 12 z interfejsem MIUI 14 – to tylko niektóre z zalet nowego Redmi Note 12 Pro 5G, który niedawno miał światową premierę. Dzięki niemu jeszcze szybciej i łatwiej będzie można zatroszczyć się o codzienne obowiązki, ale i milej spędzać czas w wolnych chwilach. 

 

Zaś model Xiaomi Redmi 9AT, który dostępny jest tylko w sieci T-Mobile, posiada ekran o dużej przekątnej 6,53 cala HD+, dzięki której nie umknie nam żaden szczegół. Dodatkowo, dzięki niskiej emisji światła niebieskiego, pozwoli użytkownikowi komfortowo korzystać ze smartfona w nocy, bez zbędnego męczenia wzroku. Potężna bateria o pojemności 5000 mAh, pozwoli na wielogodzinne użytkowanie. Zaś o dokładne zdjęcia o naturalnych barwach zadba aparat 13MP wspierany przez AI. 

Zestaw smartfonów Xiaomi można nabyć w ratach 0% z ofertą abonamentową „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”. 

Oferta, która działa bez limitu
Promocyjne oferty „M Nielimitowana” oraz „L Nielimitowana” to plany taryfowe gwarantujące połączenia, SMS-y i MMS-y bez limitu. Dodatkowo użytkownicy tych abonamentów mają do dyspozycji usługę internetu z dostępem do sieci 5G, bez limitu danych do wykorzystania. W przypadku wersji M jest to nielimitowany internet w prędkości maks. do 30 Mb/s. Wariant L zapewnia zaś maksymalną możliwą prędkość. 

Szczegółowe informacje o ofercie dostępne są na tej stronie: https://www.t-mobile.pl/sklep/kategoria/telefony/lista/produkty/urzadzenie/xiaomi-redmi-note-12-pro-5g-z-redmi-9at-szary-w-zestawie. 
 

Co jest lepsze od jednego, nowego smartfona z dostępem do sieci 5G? Otóż dwa nowe telefony znanego producenta, które można mieć w T-Mobile w wyjątkowej ofercie. Klienci, którzy od 18 do 30 kwietnia zdecydują się na zakup najnowszego Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G w abonamencie „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”, w prezencie otrzymają Xiaomi Redmi 9AT.  

Inne artykuły

14.06.2024Adrianna Maron

Rewolucja w roamingu! T-Mobile obniża ceny usług na świecie w strefach 1B i 2

Podróże poza Unię Europejską kojarzą się z szukaniem hotelowego wi-fi, kupowaniem kart SIM zagranicznych operatorów i obawą przed wysokim rachunkiem za telefon? W T-Mobile udowadniamy, że nie musi tak...
Czytaj więcej
11.06.2024Mateusz Marciniak

T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne projekty i podejmujemy liczne inicjatywny, aby wspierać ich w rozwoju i pomagać...
Czytaj więcej
5.06.2024Adrianna Maron

To lato będziesz wspominać – baw się z T-Mobile Polska podczas Tauron Nowa...

Nic tak nie pozostaje w pamięci na lata, jak wspaniałe przeżycia związane z muzyką i festiwalami. Dlatego Grupa Deutsche Telekom zaprasza w ramach nowej, letniej kampanii „The Summer to Remember” na wiele niezapomnianych wydarzeń...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.