Nowa odsłona oferty Magenta Biznes w T-Mobile: teraz klienci mogą korzystać z jeszcze szybszego internetu

16.05.2023Milena Tkaczyk
Prężnie rozwijające się firmy potrzebują szybkiego, niezawodnego dostępu do sieci. Dlatego w nowej odsłonie oferty Magenta Biznes klienci T‑Mobile znajdą wyższe prędkości internetu mobilnego oraz większy pakiet gigabajtów w podstawowym planie taryfowym. Abonamenty w odświeżonej wersji będą dostępne już od 16 maja.

Każda branża jest inna, ale wszystkie potrzebują odpowiednich narzędzi do pracy. Jednym z tych podstawowych jest dziś internet mobilny. W T-Mobile dbamy, by nasi klienci biznesowi otrzymywali dokładnie to, czego potrzebują, dlatego 9 na 10 z nich zostaje z nami na stałe. Teraz przygotowaliśmy dla nich nową propozycję – w wiosennej odsłonie oferty Magenta Biznes w T-Mobile postawiliśmy właśnie na rozwiązania dotyczące sieci.

 

Działaj szybciej i korzystaj z większych możliwości internetu

Abonament Magenta Biznes w każdym z wariantów oferuje dostęp do sieci 5G. Przy czym w najniższym planie taryfowym S pakiet danych do dyspozycji powiększy się o 10 GB i wyniesie w sumie 30 GB. Do tego użytkownicy ofert S i M odczują wzrost prędkości internetu, która sięgać będzie teraz do 40 Mb/s. Warto przy tym zaznaczyć, że począwszy od planu taryfowego M wzwyż, dostęp do internetu nie jest w żaden sposób ograniczony limitem gigabajtów do wykorzystania, a sama prędkość transferu nigdy nie zwalnia. Wśród propozycji znajduje się ponadto abonament w wersji VIP, który klientom biznesowym oferuje całkowicie nielimitowany dostęp do sieci w maksymalnej możliwej prędkości.

 

Oferta, która plusuje

Dodatkowa karta SIM dobrana do pakietu kosztować użytkowników będzie 35 zł netto, natomiast firmy, które zdecydują się na kartę SIM w wersji „Plus”, poniosą koszt 45 zł miesięcznie. Jeśli zaś po upływie roku przestaną korzystać z karty w tym wariancie, za każdy kolejny miesiąc, gdy nie pozostaje ona w użyciu, zapłacą jedynie 1 zł. Co ważne, przy wyborze wersji „Plus” otrzymać można do 200 zł zniżki na zakup dowolnego urządzenia z katalogu oferty Magenta Biznes.

Dobierz zestaw idealny i działaj

Taki rabat może okazać się bardzo przydatny. Magenta Biznes w T-Mobile to bowiem jednocześnie szeroka oferta nowoczesnych urządzeń dla biznesu: laptopów, smartfonów czy tabletów. Jedną z propozycji dostępnych na atrakcyjnych warunkach jest obecnie m.in. Samsung Galaxy S22, za którego przedsiębiorcy zapłacą 70 zł netto miesięcznie, jeśli zdecydują się na płatność w 36 ratach. Z kolei klienci, którzy wybiorą ofertę obejmującą 24 raty, poniosą koszt w wysokości 105 zł netto miesięcznie. W obu przypadkach należy doliczyć 4 gr z VAT na start. Zakup urządzenia łączy się zaś z analogicznym planem taryfowym Magenta Biznes – na 24 lub 36 miesięcy.

Jak zatem w szczegółach prezentują się odświeżone pakiety? Poniżej można znaleźć wszystkie informacje:

Ofertę Magenta Biznes promuje wiosenna kampania reklamowa, w której biorą udział klienci T‑Mobile. Więcej informacji na temat oferty znaleźć można na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dla-firm/bezlimitow.

Inne artykuły

16.04.2024Mateusz Marciniak

T-Mobile inspiruje do ekologicznej zmiany: oddaj swój stary telefon i dołącz do...

W obliczu obecnych wyzwań ekologicznych każdy z nas stoi przed wyborem: pozostać biernym obserwatorem czy stać się aktywnym uczestnikiem zmian. T-Mobile pokazuje, że droga do zrównoważonego rozwoju wiedzie przez świadome działania...
Czytaj więcej
16.04.2024Adrianna Maron

Przyszłość nadchodzi, wpadnij i Ty! Najlepszą imprezę studencką w Polsce...

Myślisz, że wiesz, co to dobra impreza? Udowodnimy, że ta najlepsza jest jeszcze przed Tobą! Tam, gdzie świetna zabawa, wyjątkowa muzyka i prawdziwe emocje jest też T-Mobile, po to by wspólnie budować najlepsze doświadczenia. Jako...
Czytaj więcej
8.04.2024Adrianna Maron

Doładuj konto w T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę za 50 zł i zgarnij 20 zł...

Na wiosnę dajemy naszym klientom dodatkowy powód, by zasilić swoje konto doładowaniem. Wprowadzamy specjalną akcję promocyjną dla użytkowników T-Mobile na kartę oraz Heyah na kartę. Doładowując konto za 50 zł, klienci otrzymają...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.