T-Mobile startuje z wakacyjną ofertą dla młodych w ramach projektu „The Summer of Joy, Youth and Freedom”

28.06.2023Milena Tkaczyk
Na co stawia młode pokolenie? Z pewnością na wolność, radość, elastyczność i atrakcyjne propozycje. W T-Mobile doskonale o tym wiemy, dlatego oprócz organizacji wydarzeń muzycznych w całej Europie w ramach projektu Deutsche Telekom „The Summer of Joy, Youth and Freedom”, przygotowaliśmy specjalną ofertę dla osób do 26. roku życia. Obejmuje ona nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, internet mobilny bez limitu danych i prędkości, usługę „Rozrywka bez ograniczeń” na 3 miesiące za 0 zł oraz festiwalowy zestaw – a to wszystko za 50 zł miesięcznie w umowie na czas nieokreślony. Oferta jest dostępna online do 31 sierpnia.

Młodość niewątpliwie rządzi się swoimi prawami – młodzi ludzie cenią sobie wolność i niezależność, chętnie zdobywają nowe doświadczenia i nawiązują nowe znajomości, czerpiąc przy tym z życia pełnymi garściami. Dlatego w ramach specjalnej, wakacyjnej oferty dla osób do 26. roku życia w T-Mobile oferujemy młodym klientom to, co niezbędne, by mogli przeżyć wspaniałe chwile, nie tylko podczas letnich festiwali. A co dokładnie wchodzi w skład oferty przygotowanej w ramach „The Summer of Joy, Youth and Freedom”?

Najlepsze, nielimitowane doświadczenia z T-Mobile

Oferta skierowana jest do nowych klientów sieci. W jej ramach zyskują oni nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz dostęp do internetu mobilnego bez limitu danych i prędkości w cenie 50 zł miesięcznie. Dodatkowo, przez 3 miesiące zupełnie za darmo mogą korzystać z usługi „Rozrywka bez ograniczeń”. Dzięki tej usłudze mają możliwość bezpłatnej zmiany raz na miesiąc serwisu streamingowego, z którego chcą korzystać – w zależności od tego, czy mają ochotę oglądać filmy i seriale lub zmagania sportowe czy też słuchać muzyki bądź czytać ebooki. W tej usłudze użytkownicy mogą wybierać spośród dostępu do takich platform jak: HBO Max, Eleven Sports, DaVinci Kids, Tidal, Legimi czy Viaplay. Co ważne, umowa zawierana jest na czas nieokreślony, co oznacza, że zrezygnować z niej można w każdej chwili (zachowując miesięczny okres wypowiedzenia), ale po 24 miesiącach opłata miesięczna wzrośnie z 50 zł do 90 zł.

A to jeszcze nie wszystko! Dla tych, którzy zdecydują się na zakup oferty, mamy prezent – specjalny festiwalowy zestaw, który składa się z tego, co niezbędne na letnich koncertach, czyli: worka, butelki na wodę, podkładki do siedzenia, magentowego świetlika (glowsticka), zatyczek do uszu oraz produktu kosmetycznego, pozwalającego na szybkie odświeżenie. Pakiety będą dodawane do oferty do wyczerpania zapasów.

Oferta jest dostępna na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/summer-of-youth do 31 sierpnia.

Elektryzująca muzyka przyciąga młodych

W świecie nasilających się problemów ekonomicznych, środowiskowych, edukacyjnych oraz społecznych dorastające pokolenie poddawane jest ogromnej presji. Deutsche Telekom wierzy, że doświadczenie szczęśliwej młodości to prawo każdego człowieka, a muzyka stanowi nieodłączny fundament tej kultury.

Właśnie dlatego powstał projekt „The Summer of Joy, Youth and Freedom”, w ramach którego zapraszamy młode osoby do udziału w różnorodnych projektach muzycznych w całej Europie, by pomóc im doświadczyć tego, co w młodości najpiękniejsze. Oprócz udziału w kameralnych pop-up eventach w ramach Electronic Beats, młode osoby mają również możliwość wygrania biletów na wyjątkowe festiwale w całej Europie, np: w niemieckiej Lollapalooza, w Colors Festival w Ostrawie, rumuńskim Electric Castle, Ohrid Summer Festival w Macedonii czy węgierskim festiwalu Inota. Polskę reprezentuje Olsztyn Green Festival, który skupia czołówkę rodzimych artystów.

Aby dowiedzieć się więcej o inicjatywie „The Summer of Joy, Youth and Freedom” zachęcamy do wejścia na stronę Electronic Beats.

Inne artykuły

27.11.2023Adrianna Maron

eSIM dla klientów usług T-Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę

Stale rozwijamy usługi, tak by służyły naszym klientom. Dlatego teraz również klienci ofert T-Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę mogą już korzystać z eSIM. Wirtualną kartę SIM mogą zainstalować w prosty sposób,...
Czytaj więcej
23.11.2023Adrianna Maron

Black Friday w T-Mobile na kartę i Heyah na kartę – doładuj konto i zgarnij...

Sprawdzenie przepisu na świąteczne dania, poszukiwanie prezentu dla bliskiej osoby czy wieczorny relaks z serialem – jest wiele powodów, by skorzystać z internetu. I najlepiej mieć go pod ręką w smartfonie. Dlatego dobrze zadbać...
Czytaj więcej
20.11.2023Barbara Rożyńska

Kobiety w IT mają moc! T-Mobile partnerem 5. edycji Uniwersytetu Sukcesu

W branży IT lepiej radzą sobie mężczyźni? Nic bardziej mylnego! T-Mobile Polska doskonale wie, że świat innowacji jest otwarty dla każdego i tworzony przez różnorodne zespoły. Marka ogłasza właśnie partnerstwo z Uniwersytetem Sukcesu,...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.