Kup starter T-Mobile w sklepach sieci Żabka z pakietem 240 GB i ofertą GO! M na start za 10 zł

17.09.2023Adrianna Maron

O tym, że spacery korzystnie wpływają na zdrowie i samopoczucie, nikomu mówić nie trzeba. Ale warto wspomnieć, dokąd najlepiej się wybrać tej jesieni! Od września w sklepach Żabka dostępne są bowiem wyjątkowe startery T-Mobile na kartę. Za jedyne 10 zł klienci otrzymają pakiet 240 GB, który wynika z połączenia bonusu 200 GB na start,  oferty GO! M i  oferty „GB po doładowaniu” na pierwsze 30 dni.  Dodatkowo mogą oni od razu aktywować ofertę 2400 GB ekstra przez rok (12 x 200 GB). 

Czasem poszukiwanie nowej oferty bywa czasochłonne. Ale w T-Mobile klienci nie mają tego problemu! Wystarczy bowiem kilkuminutowy spacer do sklepu Żabka, by kupić najnowszy starter z atrakcyjną ofertą na kartę. Za symboliczną kwotę 10 zł użytkownik już na start otrzymuje łącznie 240 GB internetu do wykorzystania przez 30 dni, wraz z aktywną ofertą GO! M. Co się w niej znajduje?


Zgarnij zestaw idealny
Oferta GO! M to nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 40 GB internetu (20 GB + 20 GB po doładowaniu konta za 35 zł) na 30 dni. W pierwszym miesiącu jest ona dostępna w cenie startera, i to z ogromnym pakietem łącznie 240 GB na dobry początek! Dodatkowo użytkownik zyskuje dostęp do technologii 5G. Oferta GO! M odnawia się automatycznie po 30 dniach za 35 zł. Co ważne, użytkownik może od razu aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile” dodatkową, niemałą porcję internetu w miesięcznych pakietach po 200 GB w ramach oferty „Rok Internetu”. Łącznie można zgarnąć nawet 2400 GB ekstra przez rok (12 pakietów x 200 GB)!

Nowy starter T-Mobile na kartę z 240 GB na start za 10 zł za pierwsze 30 dni łączy się z promocją, w ramach której za zakup startera T-Mobile na kartę w sieci sklepów Żabka, klient otrzyma bon wydrukowany na paragonie, który uprawnia do odbioru dowolnego hot-doga z oferty sieci Żabka. Promocyjnego zakupu należy dokonać do 10 października. Na zgarnięcie gratisowego hot-doga jest więcej czasu – można po niego wpaść do 17 października.

Dodatkowe informacje o akcji organizowanej we współpracy z siecią Żabka zamieszczone są na stronie: Żabka – Akcje promocyjne | Żabka (zabka.pl)

Startery dostępne są wyłącznie w sieci sklepów Żabka. Więcej informacji na jej temat można znaleźć w regulaminie oferty  na stronie https://www.t-mobile.pl/c/na-karte/pl. 
 

Inne artykuły

27.09.2023Adrianna Maron

Odlotowa oferta w T-Mobile – magentowy operator łączy siły z Red Bull MOBILE!

Myślisz, że wszystko w świecie technologii mobilnych już było? No to zapinaj pasy – ta oferta może sprawić, że totalnie odlecisz! Co powiesz na bezkonkurencyjną jakość i zasięg T-Mobile poszerzone o niezwykłą swobodę Red Bull MOBILE?...
Czytaj więcej
27.09.2023Barbara Rożyńska

Finał Akcji Sprzątania Świata za nami – w strefie T-Mobile zebraliśmy 134...

W jaki sposób za jednym zamachem zrobić porządki w domu i przyczynić się do obniżenia poziomu zaśmiecenia świata? Przekonali się o tym wszyscy, którzy zanurkowali w swoich szufladach, by wyciągnąć z nich stare, nieużywane już...
Czytaj więcej
24.09.2023Adrianna Maron

12 miesięcy za 0 zł w niezawodnej ofercie Magenta Biznes od T-Mobile

W T-Mobile wiemy, jak ważne dla przedsiębiorców jest to, aby móc korzystać z niezawodnego, szybkiego dostępu do sieci – i my im to dowozimy!  Teraz w ramach oferty MagentaBIZNES nasi klienci biznesowi mogą liczyć na...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.