eSIM dla klientów usług T-Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę

28.11.2023Adrianna Maron
Stale rozwijamy usługi, tak by służyły naszym klientom. Dlatego teraz również klienci ofert T-Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę mogą już korzystać z eSIM. Wirtualną kartę SIM mogą zainstalować w prosty sposób, również bez wychodzenia z domu. 
Żyjemy w świecie, gdzie cyfrowe rozwiązania przenikają coraz więcej sfer naszego życia, ułatwiając nam w ten sposób także codzienne funkcjonowanie. Przykładem tego jest technologia eSIM, czyli cyfrowy odpowiednik plastikowej karty SIM, który działa w wielu urządzeniach elektronicznych, takich jak smartfony, tablety i laptopy. Teraz również klienci usług T-Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę mogą korzystać z tej technologii i wymienić tradycyjną kartę właśnie na eSIM – prosto i bez wychodzenia z domu. Dzięki temu klienci mają możliwość korzystania z kilku numerów w jednym telefonie – nie trzeba już żonglować kartami SIM lub poświęcać miejsca na kartę pamięci.

Kto może skorzystać z karty eSIM?
Wymiana karty na eSIM jest możliwa dla klientów korzystających z usług T-Mobile na kartę – taryfa GO!; T-Mobile MIX – taryfa Frii MIX oraz Heyah na kartę – taryfa Dniówka.

Klient może zamówić kartę eSIM w sklepach T-Mobile, zdalnie w Biurze Obsługi Użytkownika, poprzez czat w aplikacji mobilnej lub na stronie T-Mobile lub Heyah.

Instalacja eSIM jest bardzo prosta, a klient może skorzystać z nowej karty praktycznie od razu. W smartfonach obsługujących eSIM i posiadających funkcję DualSIM możliwe będą konfiguracje obejmujące tradycyjną kartę SIM oraz eSIM lub dwie karty eSIM (tzw. Dual eSIM).

Szczegółowe informacje o usłudze eSIM można znaleźć na tej stronieoraz  nawww.heyah.pl

Inne artykuły

16.04.2024Mateusz Marciniak

T-Mobile inspiruje do ekologicznej zmiany: oddaj swój stary telefon i dołącz do...

W obliczu obecnych wyzwań ekologicznych każdy z nas stoi przed wyborem: pozostać biernym obserwatorem czy stać się aktywnym uczestnikiem zmian. T-Mobile pokazuje, że droga do zrównoważonego rozwoju wiedzie przez świadome działania...
Czytaj więcej
16.04.2024Adrianna Maron

Przyszłość nadchodzi, wpadnij i Ty! Najlepszą imprezę studencką w Polsce...

Myślisz, że wiesz, co to dobra impreza? Udowodnimy, że ta najlepsza jest jeszcze przed Tobą! Tam, gdzie świetna zabawa, wyjątkowa muzyka i prawdziwe emocje jest też T-Mobile, po to by wspólnie budować najlepsze doświadczenia. Jako...
Czytaj więcej
8.04.2024Adrianna Maron

Doładuj konto w T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę za 50 zł i zgarnij 20 zł...

Na wiosnę dajemy naszym klientom dodatkowy powód, by zasilić swoje konto doładowaniem. Wprowadzamy specjalną akcję promocyjną dla użytkowników T-Mobile na kartę oraz Heyah na kartę. Doładowując konto za 50 zł, klienci otrzymają...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.