Lubisz zabawę? Baw się z Magenta Moments!

Kto nie lubi kalendarzy adwentowych? To świetna zabawa umilająca czas oczekiwania do świąt. A jak kalendarz adwentowy, to również niespodzianki. Tych od 1 grudnia w T-Mobile na pewno nie zabraknie. Zapraszamy naszych klientów do ich codziennego odkrywania w magentowym kalendarzu dostępnym w aplikacji „Mój T-Mobile". Każdego dnia świetna zabawa - coś nowego i zaskakującego! 
Nic tak nie umila grudniowych dni, jak kalendarze świąteczne. Miła niespodzianka każdego dnia zdecydowanie poprawia nastrój. Doskonale to wiemy, dlatego dla naszych klientów w aplikacji „Mój T-Mobile” w programie Magenta Moments przygotowaliśmy kalendarz świąteczny w wersji cyfrowej, a w nim 24 okienka z bonusami, które z pewnością sprawią radość.Odkryj 24 niespodzianki!
A na jakie niespodzianki mogą liczyć nasi klienci? Każdego dnia będzie czekało coś nowego! Pod wirtualnymi okienkami znajdą oni m.in. kody rabatowe na wiele kategorii produktów, świąteczne atrakcje i wiele innych propozycji, które pozwolą poczuć atmosferę świąt i przygotować się na ten magiczny czas. Każda z nich będzie dostępna tylko przez jeden dzień, więc nie warto zwlekać z odsłanianiem okienek!

Aby skorzystać z Magenta Moments wystarczy otworzyć aplikację „Mój T-Mobile”, wybrać ikonę serca w dolnym menu i korzystać do woli z bogactwa ofert od partnerów programu.

Inne artykuły

16.04.2024Adrianna Maron

Przyszłość nadchodzi, wpadnij i Ty! Najlepszą imprezę studencką w Polsce...

Myślisz, że wiesz, co to dobra impreza? Udowodnimy, że ta najlepsza jest jeszcze przed Tobą! Tam, gdzie świetna zabawa, wyjątkowa muzyka i prawdziwe emocje jest też T-Mobile, po to by wspólnie budować najlepsze doświadczenia. Jako...
Czytaj więcej
16.04.2024Mateusz Marciniak

T-Mobile inspiruje do ekologicznej zmiany: oddaj swój stary telefon i dołącz do...

W obliczu obecnych wyzwań ekologicznych każdy z nas stoi przed wyborem: pozostać biernym obserwatorem czy stać się aktywnym uczestnikiem zmian. T-Mobile pokazuje, że droga do zrównoważonego rozwoju wiedzie przez świadome działania...
Czytaj więcej
8.04.2024Adrianna Maron

Doładuj konto w T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę za 50 zł i zgarnij 20 zł...

Na wiosnę dajemy naszym klientom dodatkowy powód, by zasilić swoje konto doładowaniem. Wprowadzamy specjalną akcję promocyjną dla użytkowników T-Mobile na kartę oraz Heyah na kartę. Doładowując konto za 50 zł, klienci otrzymają...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.