Ciesz się najszybszym internetem domowym i telewizją nawet przez 2 lata za 0 zł z rabatami dzięki ofercie Magenta Dom w T-Mobile

Choć wiosna rozpędza się powoli, to w T-Mobile już pędzimy! Tym razem z ofertą Magenta Dom z abonamentem komórkowym, światłowodem i telewizją w jednym pakiecie, w której dzięki rabatom klienci otrzymują najszybszy internet domowy oraz telewizję nawet przez 2 lata za 0 zł! Im więcej umów na abonament komórkowy w T-Mobile, tym więcej oszczędności. A najwyższe prędkości naszego internetu domowego potwierdza SpeedTest.pl[1].
 
W T-Mobile wiemy, jak ważny jest szybki i bezproblemowy kontakt – codziennie łączymy miliony naszych klientów z ich światem, tak, by mogli być połączeni z bliskimi w każdym miejscu i czasie. Chcemy, żeby mogli wraz z nami kolekcjonować najlepsze doświadczenia – także będąc w swoim domu. Dlaczego? Bo dla wielu osób właśnie dom stanowi centrum prywatnego świata. A w T-Mobile mamy najszybszy internet domowy, co potwierdzają wyniki rankingu SpeedTest.pl[2], dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się rozrywką w świetnej jakości!


Dodatkowo, dzięki najnowszej promocji, w ramach pakietu Magenta Dom klienci otrzymują światłowód i telewizję nawet 2 lata za 0 zł z rabatami! W pakiecie Magenta Dom oferujemy im: abonament komórkowy z nielimitowanym internetem w smartfonie w sieci 5G, superszybki światłowód oraz telewizję z aż 164 kanałami, wśród których nie zabrakło takich stacji jak: HBO, Eleven Sports, Eurosport, AXN, AMC, History, Romance TV, Paramount Network czy Disney Channel oraz wiele innych stacji telewizyjnych, w tym 6 kanałów w jakości 4K. Co więcej, wszyscy klienci oferty Magenta Dom otrzymują także bezpłatny dostęp do setek filmów i seriali w ramach kolekcji VOD.

W jaki sposób można skorzystać z promocji? Wystarczy przenieść numery do T-Mobile lub podpisać nowe umowy abonamentowe w taryfie „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”. Co ważne – im więcej numerów w magentowej sieci, tym więcej bezpłatnych miesięcy na usługi dla domu.
 


Im więcej, tym lepiej
Przenosząc lub dokupując trzy abonamenty komórkowe w T-Mobile w taryfie „M Nielimitowana” (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i nielimitowanym internetem z prędkością do 30 Mb/s) lub „L Nielimitowana” (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i internetem bez limitu danych i prędkości), klienci przez dwa lata mogą cieszyć się internetem światłowodowym (do 300 Mb/s) oraz telewizją z pakietem TV S za darmo.

Osoby, które zdecydują się przenieść lub dokupić dwa abonamenty komórkowe w taryfach „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”, otrzymają telewizję z pakietem TV S oraz światłowód do 300Mb/s na 12 miesięcy za darmo.

Z kolei przenosząc jeden numer do T-Mobile lub dokupując kolejny abonament w taryfie „M Nielimitowana” bądź „L Nielimitowana”, otrzymamy telewizję z pakietem TV S oraz internet światłowodowy do 300 Mb/s przez 6 miesięcy za darmo.

Rozmawiaj do woli
Przygotowaliśmy również coś dla tych, którzy stawiają przede wszystkim na nieograniczone rozmowy i świetną jakość internetu w smartfonie. Przenosząc numer do magentowej sieci, w której pędzimy już z prędkością 5G Bardziej i wybierając taryfę „M Nielimitowana” nowy klient przez pierwsze 3 miesiące nie poniesie żadnych opłat. Z kolei ci, którzy przeniosą bądź dokupią dwa abonamenty komórkowe w taryfie „M Nielimitowana”, przez 6 miesięcy za drugi abonament zapłacą 0 zł. Analogicznie przenosząc lub dokupując trzy numery w tej taryfie, klient dostaje aż 12 darmowych miesięcy za trzeci z nich. Przy czterech przeniesionych bądź dokupionych numerach a taryfie „M Nielimitowana”, czwarty abonament będzie przez 2 lata za darmo.

Podobnie promocja działa w przypadku wyboru oferty „L Nielimitowana” z tą różnicą, że w okresie promocyjnym opłata za abonament komórkowy wyniesie 20 zł miesięcznie.

Szczegółowy regulamin oferty dostępny jest na tej stronie: https://www.t-mobile.pl/c/magenta-dom/oferta.

Ofercie towarzyszy kampania promocyjna w internecie, social mediach, na nośnikach OOH i w punktach sprzedaży operatora. Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką wraz z agencją PZL. Za działania w internecie odpowiada VML. Materiały BTL opracowało ARC (Grupa Publicis). Zakupem i planowaniem mediów zajął się Dom Mediowy Mindshare.
 
[1] W rankingu internetu domowego SpeedTest.pl za rok 2023
[2] W rankingu internetu domowego SpeedTest.pl za rok 2023

Inne artykuły

24.07.2024Marta Kosińska

Sprawdź nowości w aplikacji „Mój T-Mobile”

Nowa skrzynka odbiorcza, wymiana karty SIM na eSIM, możliwość skorzystania z paczkomatu InPost oraz płatność przez Apple Pay – to nowości, które wprowadziliśmy dla klientów w aplikacji „Mój T-Mobile”. A...
Czytaj więcej
17.07.2024Mateusz Marciniak

Sieć 5G Bardziej nakręca do działania! T-Mobile wraz z Karoliną Pilarczyk ...

Połączenie najlepszej sieci 5G Bardziej, nowoczesnych technologii, adrenaliny driftu oraz świetnej zabawy – to właśnie czeka nas podczas 5G Bardziej on Tour po Polsce już w te wakacje. T-Mobile nakręca do działania – wraz z...
Czytaj więcej
16.07.2024Aleksandra Rogatka-Lipińska

LATO W RYTMIE MUZYKI – T-MOBILE ZAPRASZA NA WAKACYJNE FESTIWALE!

W T-Mobile jak zawsze chcemy dostarczać najlepsze emocje i bawić się #BARDZIEJ dlatego sezon festiwali muzycznych uważamy za otwarty i zapraszamy na koncerty. Już 17 lipca rusza międzynarodowy festiwal Colours of Ostrava, którego...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.