Rewolucja w roamingu! T-Mobile obniża ceny usług na świecie w strefach 1B i 2

14.06.2024Adrianna Maron
Podróże poza Unię Europejską kojarzą się z szukaniem hotelowego wi-fi, kupowaniem kart SIM zagranicznych operatorów i obawą przed wysokim rachunkiem za telefon? W T-Mobile udowadniamy, że nie musi tak być. Robimy wszystko, by korzystanie z naszej sieci wiązało się tylko z najlepszymi doświadczeniami, dlatego wprowadzamy prawdziwą rewolucję w roamingu na świecie w strefach 1B i 2 – radykalne obniżki cen usług za granicą zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Od teraz klienci T-Mobile mają swobodę i bezpieczeństwo korzystania z usług za granicą: tańsze połączenia, SMS-y, MMS-y i przede wszystkim internet: 1 GB za 49 zł. Do tego pełna kontrola bieżących kosztów w aplikacjach. A zatem… PAKUJ SIEĆ I LEĆ!
Z tanim roamingiem w T-Mobile nie musisz już wyłączać telefonu podróżując po świecie. Możesz działać tak, jak lubisz i dzielić się tym, co ważne z bliskimi.  Zmieniamy rynek dla naszych klientów i wprowadzamy rewolucję w roamingu poza Unią Europejską oraz Europejskim Obszarem Gospodarczym. Co to znaczy? Przede wszystkim obniżamy ceny naszych usług za granicą i umożliwiamy pełną kontrolę nad nimi w aplikacjach „Mój T-Mobile”, “Moja Heyah” i “Red Bull MOBILE”. Od teraz nasi klienci mogą cieszyć się dostępem do internetu, wykonywać tanie połączenia głosowe i wysyłać wiadomości tekstowe w większości miejsc na świecie taniej i prościej... po prostu #BARDZIEJ.Tani i prosty roaming  w strefach 1B i 2
W T-Mobile klienci mają lepiej, dlatego nowe, atrakcyjne stawki połączeń w roamingu w strefie 1B i 2 obowiązują zarówno klientów indywidualnych (klienci abonamentowi taryf T i T-Data), jak i biznesowych (Magenta Biznes, Jump proFirma lub DATA JUMP).

Ale to nie wszystko. W T-Mobile wiemy, że internet w trakcie podróży jest potrzebny, dlatego obniżka cen objęła przede wszystkim transmisję danych.

W ofertach abonamentowych klienci taryf T i T-Data oraz taryf biznesowych (Magenta Biznes, Jump proFirma lub DATA JUMP), wyjeżdżający do stref roamingowych 1B i 2 (to m.in.: Szwajcaria, Albania, Czarnogóra, Brazylia, Chiny, Turcja i Egipt), otrzymują bezpłatnie w każdym cyklu rozliczeniowym na dobry początek 5 MB, następnie za pierwszy 1 GB zapłacą jednorazowo 49 zł. Po jego wykorzystaniu cena to nadal 49 zł za 1GB rozliczany proporcjonalnie za każde rozpoczęte 100 kB.

W przypadku klientów Red Bull MOBILE cena za 1GB wynosi również 49 zł (rozliczane proporcjonalnie za każde rozpoczęte 100 kB).

Klienci ofert przedpłaconych T-Mobile na kartę (GO!), MIX (Frii MIX), Heyah kartę (Dniówka), tuBiedronka za zużycie 1 GB danych za granicą zapłacą 99 zł (rozliczane proporcjonalnie za każde rozpoczęte 100kB), ale mogą również płacić mniej. Wystarczy aktywować dodatkowy pakiet 1GB za 49 zł ważny przez 30 dni.

Internet i rozmowy tanie i proste, jak nigdy dotąd!
Jeżeli klient potrzebuje więcej internetu - żaden problem! Dla klientów korzystających z usług głosowych, objętych nową ofertą roamingową, dostępne są również dodatkowe pakiety internetu: 5 GB ważne przez 7 dni w cenie 99 zł oraz 10 GB ważnych przez 14 dni w cenie 149 zł.

Włączenie dodatkowego pakietu danych w roamingu jest proste i zajmuje chwilę dzięki właściwej aplikacji (np. „Mój T-Mobile”, „Moja Heyah”, “Red Bull MOBILE”). Każdy użytkownik może na bieżąco śledzić stan zużycia danych i może dokupić dodatkowe pakiety internetu - to znacząco zwiększa komfort podróży zagranicznej i zabezpiecza przed niechcianymi wydatkami.

Od 19 czerwca ofertę promować będzie kampania promocyjna w internecie, social mediach, w punktach sprzedaży operatora oraz na nośnikach na Lotnisku Chopina w Warszawie. Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką wraz z agencją ARC (Grupa Publicis). Za działania w internecie odpowiada VML. Zakupem i planowaniem mediów zajął się Dom Mediowy Mindshare.

Więcej informacji o szczegółach oferty roamingu w T-Mobile można znaleźć na stronie  https://www.t-mobile.pl/c/informacje-i-pomoc/roaming-i-zasieg/polaczenia-poza-UE.

 

Inne artykuły

24.07.2024Marta Kosińska

Sprawdź nowości w aplikacji „Mój T-Mobile”

Nowa skrzynka odbiorcza, wymiana karty SIM na eSIM, możliwość skorzystania z paczkomatu InPost oraz płatność przez Apple Pay – to nowości, które wprowadziliśmy dla klientów w aplikacji „Mój T-Mobile”. A...
Czytaj więcej
17.07.2024Mateusz Marciniak

Sieć 5G Bardziej nakręca do działania! T-Mobile wraz z Karoliną Pilarczyk ...

Połączenie najlepszej sieci 5G Bardziej, nowoczesnych technologii, adrenaliny driftu oraz świetnej zabawy – to właśnie czeka nas podczas 5G Bardziej on Tour po Polsce już w te wakacje. T-Mobile nakręca do działania – wraz z...
Czytaj więcej
16.07.2024Aleksandra Rogatka-Lipińska

LATO W RYTMIE MUZYKI – T-MOBILE ZAPRASZA NA WAKACYJNE FESTIWALE!

W T-Mobile jak zawsze chcemy dostarczać najlepsze emocje i bawić się #BARDZIEJ dlatego sezon festiwali muzycznych uważamy za otwarty i zapraszamy na koncerty. Już 17 lipca rusza międzynarodowy festiwal Colours of Ostrava, którego...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.