Startuje szybka i bezpieczna płatność za CANAL+ online dzięki usłudze „Zapłać z T-Mobile”

24.07.2023Milena Tkaczyk
Dostęp do najlepszych seriali, hitów filmowych i sportu na żywo jest teraz jeszcze łatwiejszy, gdyż klienci abonamentowi T‑Mobile mogą już szybko i bezpiecznie płacić za korzystanie z serwisu CANAL+ online, wybierając opcję „Zapłać z T-Mobile”. Dzięki tej możliwości opłata za usługę zostanie dopisana do faktury za telefon komórkowy, a rozliczyć ją można jednym kliknięciem.

Miłośnicy mocnych, serialowych wrażeń, ale również dużej dawki humoru z pewnością znajdą coś dla siebie w serwisie streamingowym CANAL+ online. Czekają tam na nich nowości, w tym „Sortownia” czy „Emigracja XD”, kultowe już produkcje takie jak „Belfer” i trylogia „Kruk”, a do tego między innymi „The Office PL”, „Klangor” czy „Minuta Ciszy”.

Serwis CANAL+ online to nie tylko tysiące godzin seriali i filmów na życzenie, ale też informacje, programy dla dzieci i największe sportowe emocje na żywo – widzowie mogą oglądać mecze PKO BP Ekstraklasy, wybrane mecze Premier League, LaLiga Santander, Ligue 1 Uber Eats, NBA, a także sukcesy Igi Świątek w cyklu turniejów WTA Tour. Dostęp do tych wszystkich wydarzeń jest teraz jeszcze prostszy dla klientów abonamentowych T-Mobile. Wystarczy wejść na stronę www.canalplus.com i wybrać interesującą ofertę, a przy finalizacji zamówienia wskazać opcję „Zapłać z T-Mobile”.

„Zapłać z T-Mobile” jednym kliknięciem

Dlaczego warto korzystać z tej opcji? Bo jest nie tylko szybka, ale też bezpieczna. Ta forma płatności wykorzystuje jedynie numer telefonu, nie trzeba więc udostępniać danych wrażliwych, takich jak karta płatnicza, ani instalować dodatkowych aplikacji. Transakcja jest autoryzowana specjalnym kodem PIN, który klient otrzymuje na wskazany numer telefonu. Dzięki odroczonej płatności od razu możemy korzystać z usługi, a kwota doliczana jest do kolejnego okresu rozliczeniowego za abonament komórkowy.

Poza serwisem CANAL+ online, klienci T-Mobile mogą korzystać z tego rozwiązania również m.in. przy zakupie ebooków, muzyki, czasopism i magazynów, a także ebiletów.

Inne artykuły

24.07.2024Marta Kosińska

Sprawdź nowości w aplikacji „Mój T-Mobile”

Nowa skrzynka odbiorcza, wymiana karty SIM na eSIM, możliwość skorzystania z paczkomatu InPost oraz płatność przez Apple Pay – to nowości, które wprowadziliśmy dla klientów w aplikacji „Mój T-Mobile”. A...
Czytaj więcej
17.07.2024Mateusz Marciniak

Sieć 5G Bardziej nakręca do działania! T-Mobile wraz z Karoliną Pilarczyk ...

Połączenie najlepszej sieci 5G Bardziej, nowoczesnych technologii, adrenaliny driftu oraz świetnej zabawy – to właśnie czeka nas podczas 5G Bardziej on Tour po Polsce już w te wakacje. T-Mobile nakręca do działania – wraz z...
Czytaj więcej
16.07.2024Aleksandra Rogatka-Lipińska

LATO W RYTMIE MUZYKI – T-MOBILE ZAPRASZA NA WAKACYJNE FESTIWALE!

W T-Mobile jak zawsze chcemy dostarczać najlepsze emocje i bawić się #BARDZIEJ dlatego sezon festiwali muzycznych uważamy za otwarty i zapraszamy na koncerty. Już 17 lipca rusza międzynarodowy festiwal Colours of Ostrava, którego...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.