Poczuj wiosnę z Magenta Moments w T-Mobile!

W powietrzu czuć już zbliżającą się wiosnę, przyroda powoli budzi się do życia, a my mamy coraz więcej energii. W T-Mobile też coś mamy - coraz więcej atrakcyjnych ofert i bonusów w ramach Programu Magenta Moments, abyście mogli poczuć się naprawdę wyjątkowo! Tym razem przygotowaliśmy specjalną ofertę „Świąteczne SERCEczności” oraz z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych – specjalną zdrapkę z niespodzianką. Ponadto w aplikacji „Mój T-Mobile” czekają bonusy i zniżki m.in. na produkty Philips, diety sokowe fitLY i stylowe ubrania marki Flawless.
W T-Mobile każdego dnia dbamy o to, aby być zaufanym partnerem naszych klientów i zapewnić im jak najlepsze doświadczenia. Łączymy ich z całym ich światem, a od stycznia robimy to jeszcze lepiej przy pomocy naszej najszybszej sieci 5G Bardziej! Dzięki temu będąc w T-Mobile możecie poczuć się naprawdę wyjątkowo! Naszym klientom dajemy też wyjątkowe przeżycia i niepowtarzalne oferty – a te dostępne są dla użytkowników programu lojalnościowego Magenta Moments w aplikacji „Mój T-Mobile”. Tym razem dla klientów magentowej sieci mamy wiosenne akcje specjalne, dzięki którym będą mogli poczuć się jak prawdziwy VIP! Co dokładnie na nich czeka?

Świąteczna zdrapka
Zbliżające się Święta Wielkanocne niewątpliwie kojarzą się z jajkami – pisanki, kraszanki, oklejanki i inne niespodzianki! W Magenta Moments także nie może ich zabraknąć. W Zdrapce z JAJEM! nasi klienci mogą sprawdzić co im pisane. Zdrapkę-niespodziankę można wirtualnie „zdrapać” od 15 do 29 marca w aplikacji „Mój T-Mobile”. Skrywa ona specjalną ofertę, dzięki której każda kuchnia nabierze wyjątkowego stylu i koloru w estetyce retro.

Świąteczne SERCEczności
Od 15 do 29 marca w Magenta Moments na klientów czeka specjalna oferta Świąteczne SERCEczności. Wystarczy ją odblokować, a na konto trafi aż 200 Serc. Zebrane Serca można wykorzystywać na odblokowywanie limitowanych ofert specjalnych, np. udostępnianych w ramach Lucky Mondays. Tam klienci mogą odbierać kody na vouchery znanych i lubianych marek, takich jak: Zalando, Domino’s, Costa Coffee.

Powiew wiosny z rabatami w Magenta Moment
To nie koniec wiosennych akcji w T-Mobile! Dla tych, którzy chcą lepiej zadbać o swoje zdrowie, mamy 15% rabatu na dietę sokową fitLY. Nie zabraknie też ofert dla tych, którzy na poważnie podchodzą do wiosennych porządków, bowiem dla nich mamy zniżkę do -35% od Philips na małe AGD, w tym właśnie odkurzacze, nawilżacze, oczyszczacze powietrza. A jeśli ktoś szuka inspiracji na stylizacje wiosenne, to ucieszy się zapewne z oferty specjalnej do sklepu internetowego Flawless oferującego komfortowe i stylowe ubrania najwyższej jakości.

Szczegóły i warunki ofert dostępne są w aplikacji „Mój T-Mobile” w Magenta Moments.
 

Pliki do pobrania

Inne artykuły

16.04.2024Mateusz Marciniak

T-Mobile inspiruje do ekologicznej zmiany: oddaj swój stary telefon i dołącz do...

W obliczu obecnych wyzwań ekologicznych każdy z nas stoi przed wyborem: pozostać biernym obserwatorem czy stać się aktywnym uczestnikiem zmian. T-Mobile pokazuje, że droga do zrównoważonego rozwoju wiedzie przez świadome działania...
Czytaj więcej
16.04.2024Adrianna Maron

Przyszłość nadchodzi, wpadnij i Ty! Najlepszą imprezę studencką w Polsce...

Myślisz, że wiesz, co to dobra impreza? Udowodnimy, że ta najlepsza jest jeszcze przed Tobą! Tam, gdzie świetna zabawa, wyjątkowa muzyka i prawdziwe emocje jest też T-Mobile, po to by wspólnie budować najlepsze doświadczenia. Jako...
Czytaj więcej
8.04.2024Adrianna Maron

Doładuj konto w T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę za 50 zł i zgarnij 20 zł...

Na wiosnę dajemy naszym klientom dodatkowy powód, by zasilić swoje konto doładowaniem. Wprowadzamy specjalną akcję promocyjną dla użytkowników T-Mobile na kartę oraz Heyah na kartę. Doładowując konto za 50 zł, klienci otrzymają...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.