To lato będziesz wspominać #BARDZIEJ dzięki atrakcjom z Magenta Moments!

Zbliżające się lato oznacza wiele wspaniałych festiwali, koncertów i wyjazdów. A ponieważ w T-Mobile chcemy dawać naszym klientom najlepsze doświadczenia, w ramach programu Magenta Moments przygotowaliśmy dla nich trzy naprawdę ekstra konkursy! Do wygrania są bilety VIP na koncert P!NK oraz festiwal Tauron Nowa Muzyka Katowice, a także rodzinny wyjazd do parku rozrywki w Paryżu!
W jaki sposób można wzbudzić radość u klientów? Dając im niepowtarzalne doświadczenia! I niewątpliwie w ramach angażującego programu Magenta Moments w T-Mobile to nam się udaje, bo stawiamy naszych użytkowników w centrum działań. Dlatego z jednej strony zapewniamy im bezproblemową łączność z bliskimi i z całym ich światem, oczywiście z najszybszą siecią 5G Bardziej. A z drugiej strony dajemy im status magentowego VIP oferując im nietuzinkowe atrakcje i akcje specjalne. Tym razem mamy dla nich koncertowe i wycieczkowe perełki, które z pewnością zainteresują wszystkich fanów muzyki i dobrej zabawy!

Mocne dźwięki na Tauron Nowa Muzyka Katowice
Dla osób, którym w duszy gra muzyka klubowa, na pewno dobrze jest znany festiwal Tauron Nowa Muzyka Katowice. Od blisko dwóch dekad łączy postindustrialne lokalizacje z futurystycznymi dźwiękami. Teraz uczestnicy programu Magenta Moments mogą zgarnąć bilety na to jedno z czołowych wydarzeń muzycznych w Polsce! Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy w aplikacji „Mój T-Mobile” w zakładce Magenta Moments od 20 maja do 3 czerwca opisać swoje pierwsze muzyczne wspomnienie. 40 osób, które udzielą najciekawszych odpowiedzi, otrzymają podwójne spersonalizowane karnety na Tauron Nowa Muzyka Katowice, który odbędzie się w dniach 21-22 czerwca.

Koncert P!NK
Amerykańska piosenkarka od ponad 20 lat zachwyca fanów swoją muzyką i charyzmą. Określana jest jedną z najbardziej niepokornych artystek naszych czasów. Mowa oczywiście o P!NK, która 14 lipca wystąpi w Brukseli. A my mamy podwójny pakiet VIP na to wydarzenie! Aby go zdobyć, należy w aplikacji „Mój T-Mobile” w zakładce Magenta Moments udzielić odpowiedzi na pytanie: „niezapomniany koncert kojarzy mi się z…”. Konkurs  trwa w dniach 22 maja – 12 czerwca. Laureat zgarnie zaproszenie na koncert P!NK na Stadionie Króla Baudouina, które obejmuje 2 bilety na miejsca stojące w Golden Circle, pierwszeństwo wejścia, kolekcjonerski laminat i smycz  z trasy P!NK (niedostępne w sprzedaży), pakiet gadżetów VIP oraz pamiątkowy bilet kolekcjonerski (niedostępny w sprzedaży). Gwarantujemy też loty w obie strony z najbliższego dużego międzynarodowego lotniska do Brukseli, prywatne transfery z i na lotnisko, 2 noclegi w hotelu 4* w Brukseli (13-15 lipca 2024 r.).

Radość dla całej rodziny w słynnym parku rozrywki w Paryżu
Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przygotowaliśmy coś naprawdę wyjątkowego – konkurs, w którym można wygrać rodzinną wycieczkę do Paryża i przeżyć wspaniałą letnią przygodę! Jak zdobyć tę nagrodę? Wystarczy w aplikacji „Mój T-Mobile” w zakładce Magenta Moments w dniach od 31 maja do 21 czerwca odpowiedzieć na proste pytanie: czym dla Waszej rodziny jest dziecięca radość? Jedna, najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona wyjazdem VIP dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci (do 15. Roku życia) do Disneylandu w Paryżu, gdzie wspólnie będzie można doświadczać #Bardziej radości! W ramach pakietu zwycięzca otrzyma: loty w obie strony z najbliższego dużego międzynarodowego lotniska do Paryża, transfer na i z lotniska, 2 noclegi w Disney Hotel****, Premier Access do Disneylandu oraz Walt Disney Studios Park przez 2 dni.

Szczegółowe opisy i regulaminy konkursów dostępne są w aplikacji „Mój T-Mobile”w zakładce Magenta Moments.

Inne artykuły

14.06.2024Adrianna Maron

Rewolucja w roamingu! T-Mobile obniża ceny usług na świecie w strefach 1B i 2

Podróże poza Unię Europejską kojarzą się z szukaniem hotelowego wi-fi, kupowaniem kart SIM zagranicznych operatorów i obawą przed wysokim rachunkiem za telefon? W T-Mobile udowadniamy, że nie musi tak...
Czytaj więcej
11.06.2024Mateusz Marciniak

T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne projekty i podejmujemy liczne inicjatywny, aby wspierać ich w rozwoju i pomagać...
Czytaj więcej
5.06.2024Adrianna Maron

To lato będziesz wspominać – baw się z T-Mobile Polska podczas Tauron Nowa...

Nic tak nie pozostaje w pamięci na lata, jak wspaniałe przeżycia związane z muzyką i festiwalami. Dlatego Grupa Deutsche Telekom zaprasza w ramach nowej, letniej kampanii „The Summer to Remember” na wiele niezapomnianych wydarzeń...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.